Wrażenia po targach w Lublinie

Ostatnio odwiedziliśmy Targi Pracy 2014, które odbyły się 28 marca 2014 roku w Lublinie!

Konkurs na Pomysł rozstawił się już dzień przed otwarciem Targów, co mogliście zobaczyć na oficjalnym fanpage'u organizatora – Targów Lublin S.A. Poniżej prezentujemy zdjęcie naszego stoiska:
Konkurs na Pomysł - stoiskoJesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zainteresowaniem z jakim spotkaliśmy się na Targach Pracy. Nasz reprezentant wyjaśnił na czym polega konkurs i jakie oferuje możliwości, zachęcając w ten sposób kreatywne osoby do wzięcia udziału w naszej inicjatywie. Bardzo dużo ludzi pytało nas nie tylko o sam konkurs, ale również o przedmiot działalności kancelarii. Dodatkowo odbyliśmy wiele ciekawych rozmów z osobami zainteresowanymi tematyką związaną z prawem ochrony własności intelektualnej, podczas których rozwialiśmy wiele niejasności i wyjaśniliśmy niektóre kwestie związane z przedmiotową tematyką.

Oprócz samego konkursu przygotowaliśmy dla studentów również ankiety, spośród których wybierzemy od 1 do 3 osób, którym zaproponujemy staż w Kancelarii Prawno-Patentowej Jarzynka i Wspólnicy. Kwestionariusz zawierał pytania zarówno z dziedziny prawa, jak również typowo techniczne. W ten sposób kandydaci mogli zapoznać się z zakresem wiedzy jaką musi wykazywać się rzecznik patentowy.

Mamy nadzieję, że nasz udział w Targach pobudził Waszą kreatywność i zachęcił do udziału w naszym konkursie! Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń.

Wkrótce więcej zdjęć z wydarzenia w naszej galerii!