Patronat

Każdy zainteresowany innowacjami, wynalazkami, prawem ochrony intelektualnej i nie tylko, może objąć patronat nad Konkursem na Pomysł. Aby to uczynić, należy się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego oraz w polu Temat wybierz "Patronat".

Na czym polega patronat?

Patronat polega na:

  • umieszczeniu na Państwa stronie logotypu Konkursu na Pomysł wraz z odnośnikiem do strony http://konkursnapomysl.pl/,
  • udostępnieniu na Państwa stronie internetowej oraz portalach społecznościowych (Facebook, Twitter itd.) informacji o konkursie wraz z odnośnikiem do strony http://konkursnapomysl.pl/ i profilu konkursu na danym portalu społecznościowym,
  • cyklicznym przypominaniu i powiadamianiu o konkursie Państwa odbiorców, za pomocą używanych przez Państwa sposobów komunikacji, np. portale społecznościowe (Facebook, Twitter itd.), strona internetowa, newsletter itd.

Dodatkowo nasza kancelaria przygotowała plakat, ulotki i zakładki do książek promujące Konkurs na Pomysł. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani udostępnieniem materiałów reklamowych w środowisku studenckim, obszarze Państwa działalności lub wśród współpracujących podmiotów, proszę wspomnieć o tym fakcie w formularzu kontaktowym. Dodatkowo prosimy o wskazanie ilości plakatów, ulotek i zakładek jakie chcieliby Państwo otrzymać oraz adresu na jaki mają zostać przesłane. Koszt wysyłki ponosi organizator konkursu.

Co oferujemy w ramach współpracy?

Konkurs na Pomysł w ramach współpracy związanej z patronatem oferuje:

  • umieszczenie logotypu Patrona na stronie http://konkursnapomysl.pl/ w dziale "Patroni",
  • opublikowanie informacji o patronacie na naszych portalach społecznościowych z odnośnikiem do strony internetowej Patrona,
  • publikację na naszej stronie i portalach społecznościowych wiadomości przesłanych przez Patrona,
  • w przypadku zainteresowania – przesłanie materiałów reklamowych.


Pozostałe kwestie związane z ewentualną współpracą w ramach patronatu zostaną uzgodnione indywidualnie.

 

Wydarzenia

Jeżeli organizujesz wydarzenie związane z tematyką konkursu (np. targi pracy, innowacji, nowych technologii, wystawy wynalazków itp.) i chcesz, żeby Konkurs na Pomysł się na nim pojawił – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, wybierając w polu Temat "Wydarzenie".

 

Aktualne grafiki Konkursu na Pomysł dla Patronów:

Aby pobrać grafikę -> powiększ ją klikając na miniaturę -> zapisz na dysk. Po pobraniu można dostosować rozmiar do Państwa strony internetowej.

Logotyp:

Konkurs_na_Pomysł_logo

Plakat:

Konkurs na Pomysł - plakat