Odwiedzimy VIII edycję Akademickich Targów Pracy JOBBING!

Z przyjemnością ogłaszamy, iż Konkurs na Pomysł zaprezentuje swoje stoisko w VIII edycji Akademickich Targów Pracy JOBBING, które odbędą się 1 kwietnia 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Każdy zainteresowany będzie mógł swobodnie porozmawiać o konkursie, uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania oraz dowiedzieć się czegoś więcej o prawie ochrony własności intelektualnej.

 Akademickie Targi Pracy JOBBING są organizowane od 2007 roku. Projekt zainicjowany został przez pracowników biur karier warszawskich uczelni i jest wyrazem chęci realizacji misji Akademickich Biur Karier na szerszą skalę.

Wystawcy ATP JOBBING, poszukujący talentów do swoich firm, prezentują na targach wysokiej jakości oferty praktyk studenckich oraz oferty pracy, często „w pakiecie” z programami menadżerskimi. Odwiedzający mogą wziąć udział również w warsztatach, a także po rozmawiać z dyżurującymi specjalistami w zakresie zarządzania karierą zawodową. Skala przedsięwzięcia od lat czyni Akademickie Targi Pracy JOBBING jednym z czołowych projektów międzyuczelnianych w Polsce, wspierających studentów i absolwentów w rozwoju i znalezieniu praktyki lub pierwszej pracy. Targi przyczyniły się także znacząco do wzmocnieni a pozycji warszawskich biur karier jako opiniotwórczego partnera dla instytucji rynku pracy, pracodawców i samych uczelni.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do odwiedzenia Akademickich Targów Pracy JOBBING!