Kursy do egzaminu na aplikację od naszego Patrona – ArsLege!

STACJONARNE KURSY DO EGZAMINU NA APLIKACJĘ 2014!

Już od 3 lat ArsLege umożliwia przygotowanie się do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w trybie on-line. W 2013 roku aż 86% naszych użytkowników odniosło sukces. W tym roku ArsLege poszerza swoją ofertę o kursy stacjonarne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników ArsLege przygotowało specjalną ofertę dla osób, które oprócz nauki testów online, chcą poszerzyć swoją wiedzę na specjalnie przygotowanych kursach stacjonarnych. W 2014 roku kursy rozpoczną się w 3 miastach Polski, tj. w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie.

 

Co oferujemy?

WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ WYKŁADOWCÓW

– która pomoże Państwu w wyselekcjonowaniu i przyswojeniu materiału niezbędnego do zdania egzaminu.

Nasi wykładowcy to zaangażowani pedagodzy i praktycy prawa posiadający doświadczenie zawodowe, którzy zapewnią Państwu merytoryczne przygotowanie do egzaminu oraz wskażą skuteczne metody rozwiązywania pytań testowych.

 

STARANNIE WYSELEKCJONOWANY MATERIAŁ

– dobrany pod kątem wymogów egzaminacyjnych

Program kursu dostosowywany jest do wymogów egzaminacyjnych ustalonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości na rok 2014 i umożliwia on uczestnikom zapoznanie się ze wszystkimi aktami prawnymi obowiązującymi na egzaminie. Szczególna uwaga poświęcona jest zagadnieniom, które najczęściej powtarzają się w pytaniach testowych.

 

PRÓBNY EGZAMIN NA ZAKOŃCZENIE KURSU

– sprawdzający Twoje przygotowanie do egzaminu
 

BEZPŁATNY DOSTĘP DO BAZY TESTÓW ORAZ LEXLEGE

– w pakiecie dla każdego uczestnika kursu
 

PROGRAM KURSU:

Program kursu przygotowującego do egzaminów wstępnych na aplikacje: adwokacką, radcowską i notarialną obejmuje 86 pełnych godzin zegarowych, zaś na aplikację komorniczą 64 pełne godziny zegarowe.

Pierwsza część kursu to zajęcia prowadzone dla wszystkich uczestników wspólnie, natomiast druga jego część odbywa się z podziałem na grupy w zależności od wybranej aplikacji.

Ostatnie dwie godziny kursu przeznaczone są na test sprawdzający zdobytą wiedzę.

Ponadto w trakcie kursu uczestnicy mogą zweryfikować swoje postępy w nauce rozwiązując testy z poszczególnych bloków tematycznych.
 

Terminy kursów:

WARSZAWA

DATA: 12 LIPCA – 14 WRZEŚNIA 2014 R.
 

GDAŃSK

DATA: 12 LIPCA – 14 WRZEŚNIA 2014 R.
 

OLSZTYN

DATA: 5 LIPCA – 14 WRZEŚNIA 2014 R.

 

Dlaczego warto?

W 2013 roku aż 86% użytkowników Arslege dostało się na aplikację. Na bazie dotychczasowego doświadczenia, z myślą o przyszłych aplikantach, ArsLege udoskonalilło swoją ofertę i opracowało kurs, który umożliwia kompleksowe przygotowanie do egzaminu. W trakcie zajęć stacjonarnych zaangażowana kadra wykładowców pomoże przyswoić wymagany na egzaminie materiał, wyjaśni wątpliwości dotyczące poszczególnych zagadnień prawnych oraz zmotywuje do pracy, zaś udostępniona baza testów online ułatwi powtórzenie i utrwalenie zdobytej wiedzy.

 

ArsLege