Konkurs na Pomysł na Targach Start Up 2014 w Białymstoku!

Mamy przyjemność ogłosić, że Konkurs na Pomysł pojawi się na tegorocznych Targach Start Up, które odbędą się 26 marca na Politechnice Białostockiej. Na stoisku związanym z konkursem każdy będzie mógł zadawać pytania organizatorom i porozmawiać na temat ochrony prawnej własnych projektów. Dodatkowo dla uczestników targów udostępnione zostaną konkursowe gadżety.

Biuro Karier Politechniki Białostockiej (PB) w dniu 26.03.2014  w Białymstoku organizuje wiosenną edycję akademickich targów praktyk i staży „Start up! – czyli pierwszy krok do kariery” na Wydziale Elektrycznym PB. To nowa inicjatywa pozwalająca pracodawcom na przedstawienie propozycji programów praktyk letnich i staży zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dziś wiedza teoretyczna zdobyta w murach uczelni to nie wszystko. Od absolwenta oczekuje się czegoś więcej – doświadczenia, które będzie umiał zastosować w codziennym życiu zawodowym, dlatego też praktyki są świetnym rozwiązaniem w codziennym życiu zawodowym, dlatego też praktyki są świetnym rozwiązaniem.

Start up  jest znakomitą okazją do wzmocnienia marki swojej Firmy wśród podlaskich studentów i absolwentów. To najskuteczniejsza forma promocji w środowisku akademickim, połączonej z rekrutacją kandydatów oraz wzajemnej wymiany informacji pomiędzy studentami i pracodawcami. Targi te będą wiosenną inspiracją studentów do planowania kariery i efektywnego spędzenia wakacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w targach. Do zobaczenia w Białymstoku!