Już 9 grudnia br. WIELKI FINAŁ VI KONKURSU!

9 grudnia 2015 roku odbędzie się wielki finał uznanego „Konkursu na Pomysł”, organizowanego już szósty raz przez Kancelarię Prawno-Patentową „Jarzynka i Wspólnicy”.

Celem Konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do realizacji i zabezpieczenia prawnego własnych pomysłów. Przeszkodą, która często stoi na drodze do osiągnięcia tego celu, są wysokie koszty związane z prawną obsługa zabezpieczenia wynalazku.

Autorowi najciekawszego pomysłu Kancelaria oferuje bezpłatną obsługę prawną w procesie zgłoszenia wynalazku do Urzędu Patentowego oraz pokrycie kosztów związanych ze zgłoszeniem.

Dla finalistów organizowane jest też szkolenie z zakresu ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji własnych pomysłów.

Wszelkie informacje o finale konkursu będą opublikowane 9 grudnia br. na naszej stronie.

Patronem prawnym i głównym organizatorem jest Kancelaria Prawno-Patentowa „Jarzynka i Wspólnicy” http://www.jarzynka.eu.

Już w styczniu, na stronach internetowych konkursu i organizatora, zostaną opublikowane informacje dotyczące siódmej edycji „Konkursu na Pomysł”. Zachęcamy do śledzenia obu stron www i do wzięcia udziału w konkursie!